Чим пофарбувати штучні квіти будинку, самостійна фарбування квітів своїми руками: Поради інтернет-магазину Kvitu
Що робити, якщо потрібний Вам вид штучних квітів є в наявності тільки в білому кольорі? Можна чекати, коли приїде потрібна розфарбування, а можна взяти ситуацію в свої руки і проявити творчу натуру! У цій статті ми вирішили зібрати всі способи фарбування штучних квітів від методів наших бабусь до сучасних способів.
Методи фарбування штучних квітів
Отже, перший метод - це спеціальні тканинні фарби, так як штучні квіти створюють з тканини. Якщо Ви схильні до алергічних реакцій, рекомендуємо вибирати анілінові фарби, вони створені з органічних сполук. Варто пам'ятати, що при такому методі фарбування квіти будуть мокрі, що означає необхідність підготовки сушильної зони, де квітка зможе висохнути.
Другий метод - це пофарбувати квіти фарбою для батика. Така фарба відрізняється більш яскравими і насиченими кольорами, її можна змішувати між собою для отримання складних відтінків і вона досить швидко сохне.
Звичайно, не варто забувати і про третій методі, а саме про знання наших бабусь, які могли домогтися соковитих кольорів, працюючи з природними барвниками. Пам'ятайте, як наші бабусі відварювали яйця в луковичной шкірці і отримували теплий помаранчевий колір? Якщо зробити густий відвар з куркуми або полину, моркви або цедри апельсина - то вийде жовтий барвник. При використанні кори дуба, хни або кориці - виходить коричневий колір. Червоні кольори дають бузина чорниця і буряк. Такий спосіб фарбування не тільки екологічно чистий, гіпоалергенний, а ще й стійкий.
Про четвертому методі всі мами знають не з чуток, оскільки це канцелярські чорнило. Червоні, сині, чорні чорнило дають дуже стійкі і насичені кольори, тому, якщо штучним квітам потрібно буде стояти у вологих умовах, краще вибрати саме їх в якості барвника.
В аптеках можна знайти наш п'ятий метод - це зеленка, йод, марганцівка і індігокармін. Від такого фарбування діти будуть в захваті! Тепер не тільки їх коліна будуть зеленими, а й квіти)) З плюсів цих барвників - вони під рукою в аптечці, з мінусів - складно контролювати пігментацію, і вони складно відмиваються. Тому, ми їх не рекомендуємо, і перераховуємо тільки для повного списку всіх фарбувальних речовин.
Шостий і найочевидніший метод - це акварельні фарби, або гуаш. Акварельними фарбами добре задавати основний колір пелюстці, а гуашшю підкреслювати кінчики пелюстки, додавати прожилки. Таке фарбування не довговічне, тому, штучні квіти пофарбовані таким способом краще тримати в сухих приміщеннях.
І нарешті, останній, сьомий метод - це акрилові фарби на водній основі. Для декорування інтер'єру, камінної полиці або кухні потрібен стійкий барвник, який буде спокійно витримувати прямі сонячні промені і взаємодія з вологою. Також, такий метод створює ілюзію, ніби квіти вирізані з мармуру, що надає оригінальності елементу декору.
Головне, що варто пам'ятати при фарбуванні штучних квітів - це правило чистих рук, яке означає: працювати тільки в рукавичках, використовувати старі ємності для створення кольору, сушити квіти в місці, де стікає з них фарба не завдасть шкоди Вашому будинку. Фарбувати тільки в хорошому настрої, залучати до цього рідних і близьких, сміятися і отримувати задоволення від процесу. Саме так, Ви створите шедеври, якими будуть милуватися, і захоплюватися всі Ваші друзі і знайомі.
Творіть і витворяти з радістю!