Купити штучні квіти, пластмасові квіти оптом недорого у Львіві, Харкові, Києві - інтернет магазин ❀ Kvitu

Без розпарювання
Артикул 400
53.32 грн.
Ціна за уп: 853.12 грн.

Без розпарювання
Артикул 131
137.60 грн.
Ціна за уп: 825.60 грн.

Артикул 133
25.80 грн.
Ціна за уп: 1 290.00 грн.

Артикул 370
180.60 грн.
Ціна за уп: 903.00 грн.

Артикул 174
33.11 грн.
Ціна за уп: 662.20 грн.

Артикул 0Д-8004
10.75 грн.
Ціна за уп: 215.00 грн.

Артикул 2008
131.15 грн.
Ціна за уп: 1 311.50 грн.

Артикул 4054
6.02 грн.
Ціна за уп: 602.00 грн.

Артикул 1070
43.00 грн.
Ціна за уп: 430.00 грн.

Артикул 393
68.80 грн.
Ціна за уп: 825.60 грн.

Артикул 6059
123.84 грн.
Ціна за уп: 1 238.40 грн.

Артикул 0Д-12
10.75 грн.
Ціна за уп: 215.00 грн.

Магазин штучних квітів kvitu.ua

Інтернет-магазин kvitu.ua вже 12 років радує своїх покупців якісною продукцією, яка за ці роки суттєво еволюціонувала разом з нами. За ці роки асортимент виробів істотно збільшився, замість звичайних пластмасових букетів ми почали завозити квіти, виготовлені з шовку і бавовни, які насилу відрізниш від живих. Букетні ніжки і листя почали виготовляти з гіпоалергенного безпечного для здоров'я пластика. Дванадцять років тому був зовсім інший ринок, інша економіка країни і зовсім інші вимоги покупців. Продаючи штучні квіти оптом, переважно для жителів Харкова і області з часом ми усвідомили необхідність виходу на всеукраїнський ринок. Необхідність йти в ногу з часом, а також вимоги ринку змусили першими в Україні створити інтернет-магазин, в якому наші постійні партнери та нові клієнти могли купити квіти штучні з будь-якої точки України. Саме Ви, наші постійні покупці надихаєте нас на нові ідеї. Саме завдяки Вам ми вийшли в інтернет, створили сучасний сайт, налагодили прямі поставки товарів з Китаю і запустили власне виробництво готових букетів в Україні. Ми постійно поліпшуємо наш сайт, впроваджуємо системи автоматизації та навчаємо наших фахівців, щоб забезпечувати обслуговування Ваших замовлень в максимально короткі терміни.

Що ми пропонуємо нашим клієнтам?

штучні квіти оптом і в роздріб

Сучасний покупець стає все більш вимогливим до якості продукції, в зв'язку з чим, ми постійно відстежуємо новинки квіткової індустрії і модні тенденції в світі пластмасових квітів. Технології виробництва зробили крок далеко вперед і на сьогоднішній день найчастіше вкрай складно відрізнити пластикову квітку від справжньої. Наші флористи відвідують виставки квіткової індустрії в Китаї, а налагоджена логістика дозволяє здійснювати безперебійні поставки продукції на склади в Україні. На даний момент в асортименті інтернет-магазину переважають так звані бордюрні квіти, однак, у зв'язку зі сплеском моди на хенд мейд ми плануємо розширювати асортимент, імпортуючи різні штучні квіти для декору інтер'єру, і рослини в горщиках, які за своїм зовнішнім виглядом нічим не поступатимуться живим рослинам.

Наш магазин штучних квітів пропонує такий асортимент:

  • готові букети квітів, які можна придбати як оптом, так і в роздріб;
  • головки квітів, з яких можна самостійно скласти квіткову композицію;
  • прес-квітки, представляють собою головки квітів в розібраному вигляді;
  • ніжки букетні, а також листя, кольорові стрічки та добавки;
  • ліани, якими можна недорого прикрасити будь-яке приміщення;
  • одиночні квітки;
  • ритуальні квіти до цвинтаря;
  • інструменти для рукоділля: клейові пістолети і клей для них.

Ми розуміємо, що не кожен покупець може дозволити собі купити квіти штучні оптом, в розмірі декількох упаковок, звичайній людині такої кількості квітів може вистачити надовго. Саме тому ми не обмежуємо можливість покупки мінімальною сумою замовлення. Ви можете придбати на нашому сайті квіти штучні від однієї упаковки, а в розділі «Роздріб» від одного букета.

Де і як можна придбати наші товари?

Наші партнери, які вже давно працюють в сфері штучних квітів, розуміють, важливий фактор сезонності даної продукції. Одним з ключових чинників вибору постачальника є наявність виробів на складі і швидкість обробки заявки на покупку в період високого попиту на продукцію. Адже затримка з поставками обіцяє істотні збитки через відсутність товару.

Для того щоб виключити проблеми з поставками продукції, в 2017 році ми розширили складську площу до 3000 метрів квадратних і постійно стежимо за наявністю складських запасів.

Для партнерів, які хочуть штучні квіти купити в Україні, або планують придбати штучні квіти в Києві, ми здійснюємо щоденні відвантаження замовлень через служби доставки: Нова Пошта, Delivery, InTime. Наші величезні складські запаси дозволяють працювати як з крупнооптовими партнерами, які хочуть представляти продукцію компанії «Kvitu» в своєму регіоні так і з дрібнороздрібними клієнтами, яким потрібна невелика кількість штучних рослин.

Крім пересилання через служби доставки у Вас є можливість забрати покупки само вивозом. У нашому магазині «штучні квіти Харків Барабашово» присутня досить велика номенклатура виробів. Проте ми рекомендуємо заздалегідь зв'язатися з менеджерами, щоб Ваше замовлення напевно було зібране і доставлене в точку видачі. Також у наших покупців є можливість придбати штучні квіти в Харкові безпосередньо в нашому центральному офісі в с. Циркуни, з детальної схемою проїзду можна ознайомитися в розділі «Контакти».

Намагаймося створити довгострокові партнерські відносини!

Основним завданням нашої команди є створення теплих партнерських відносин, як з новими, так і старими партнерами. За 12 років роботи на ринку нашими постійними партнерами стали понад 20 тисяч постійних покупців, серед яких є як великі підприємства, так і звичайні громадяни України, які щорічно підтверджують свою довіру до нашої торгової марки. Якщо Ви прийняли рішення штучні квіти купити саме на нашому інтернет ресурсі, ми впевнені, що наш продукт виправдає всі Ваші очікування. 

Якщо у Вас є будь-які побажання до нашого інтернет-магазину, або рекомендації щодо поліпшення функціоналу сайту, щоб зробити його ще більш зручним для ВАС, ДОРОГІ КЛІЄНТИ, ми будемо раді Вашим відгукам, залишеним в Google картах, на сайті або в соціальних мережах.

Приємних покупок в нашому інтернет-магазині, з любов'ю, команда kvitu.ua!

До речі, дуже часто клієнти дізнаються, а чи є можливість купити штучні квіти в Одесі, штучні квіти в Дніпрі і штучні квіти в Хмельницькому, і відповідь на них завжди - Так! З доставкою зручною для вас транспортною компанією.